Daikin Inverter ATXN25L  Aer Conditionat Constanta
  • Daikin Inverter ATXN25L  Aer Conditionat Constanta

Daikin Inverter ATXN25L Aer Conditionat Constanta

2.200,00 RON
Tax included

Aer Conditionat Constanta Daikin Inverter FTXN25L 9000 BTU

Service aer conditionat constanta

Montaj aer conditionat constanta

Igienizare aer conditionat constanta

Aer conditionat constanta

Quantity
IN STOC

Montaj Aer Conditionat Constanta

Daca sunteti in cautarea unui ajutor de nadejde pentru orice operatiune de montaj aer conditionat in Constanta, ati ajuns unde trebuie. Societatea noastra reprezinta un partener de incredere pentru oricine alege sa apeleze la serviciile noastre.
Montaj aer conditionat – pentru a evita probleme ulterioare, montajul trebuie facut de o firma specializata care sa va ofere garantie. Montaj aer conditionat Constanta asigura montaj pentru orice marca de aparate de aer conditionat, indiferent de modelul acestuia. De-a lungul experientei noastre in acest domeniu, am realizat cat de important este sa satisfacem nevoile clientilor oferind servicii de montaj aer conditionat cat si service aer conditionat . In vederea realizarii acestui obiectiv, ne-am imbunatatit permanent modalitatea de a raspunde solicitarilor dumneavoastra dar si preturile oferite. Suntem in masura sa va oferim sprijinul nostru pentru montaj aer conditionat in tot Jud.Constanta. Apeland la noi va veti convinge de profesionalismul si seriozitatea echipelor noastre.
Executam montaj aer conditionat  pentru orice tip de aparat. Nu ezitati sa ne contactati!

Service aer conditionat Constanta

De asemenea pentru prelungirea duratei de viata si o mai buna functionare a aparatului Dumneavoastra de aer conditionat firma noastra va mai pune la dispozitie urmatoarele operatiuni de service aer conditionat si mentenanta aer conditionat :

Service aer conditionat  Constanta- verificari periodice obligatorii 

Service aer conditionat Constanta - curatare evaporator, condensator,  tava  condens 

Service aer conditionat Constanta- curatare filtre de interior  

Service aer conditionat Constanta - reumplere agent frigorific  

Suntem in masura sa va oferim sprijinul nostru in orice fel de problema de service aer conditionat. Apeland la noi va veti convinge de profesionalismul si seriozitatea echipelor noastre.
Oferim service pentru orice fel de sistem de climatizare. Nu ezitati sa ne contactati!

» Model ATXN25L
   
   
» Clasa de consum A
» Inverter Da
» Capacitate Racire (BTU/h) 9000
» Capacitate Incalzire (BTU/h) 9000
» Garantie (ani) 3 ani
» Debit de aer (m3/h) 280/396/587/640
» Functii Racire, incalzire, dezumidificare, ventilare
» Nivel zgomot (db) 24/29/34/41
» Filtre Filtru lavabil antipraf
» dimensiuni_int 288x800x212
» dimensiuni_ext 550x658x289
» Greutate unitate interioara (kg) 9
» Greutate unitate exterioara (kg) 28
 
   
       
       
       
       
         
         
   
   
     
     
       
       
       
     
     
     
       
       
         
         
         
   
   
   
   
   
   

 

 

Daikin Inverter ATXN25L

Anunță-mă când este disponibil

Data sheet

BTU
9000
EER
3.13W/W
COP
3.41W/W